«Я хочу віддати вам, яка це чудова країна: яка велика раса -« БОЛЬШЕВІКИ ». Іноді, коли я читаю, або сиджу і думаю про Радянський Союз, у моєму серці наповнюється велике почуття любові та гордості за країну … Коли хтось читає Леніна і бачить, як він чітко думав, наскільки добре він знав капіталізм, наскільки добре він побачив усі можливі фактори у поєдинках; як він знав, коли діяти і що робити, як керував, боровся з найменшим відхиленням, здається неможливим, щоб людина могла бути такою великою … і тепер перемога здобута, товариші».                               

 

Так написав двадцятидворічний єврей студент хімії в інституті Менделєєва в Москві. Він народився в Америці в 1913 році, де його батьки емігрували з  Російської імперії, щоб уникнути ймовірного антисемітизму, і емігрували знова цим разом з трьома синами 1932 року через  Велику депресію та обіцянку нового процвітаючого єврейського поселення на Далекому Сході Радянського Союзу. Він був відданим комуністом до того, як покинув США. Він покинув єврейське поселення і поїхав вивчати хімію в Москву. Наприкінці 1930 -х років він був призваний радянською військовою розвідкою, ГРУ і за її вказівкою повернувся до Америки в 1940 році, щоб служити радянським шпигуном. Під час перебування в Америці він був призваний до армії, використав свої наукові знання та зв’язки, щоб отримати призначення на Оук -Ридж, штат Теннессі, де виробляли уран і плутоній для палива атомної бомби. Там і пізніше у другому надсекретному місці він зібрав докази американського атомного проекту, мав повний доступ до всіх об’єктів і передав неоціненну секретну інформацію Москві. Він повернувся до Радянського Союзу в 1948 р. У 2007 р. посмертно він був визнаний за службу президентом Росії Володимиром Путіним. Путін не розрізняє СРСР і РФ і зусилля від їх імені. Адже це одна країна, лише зміна керівництва.

 

Біографія та зрада одного Джорджа   Коваля (українське прізвище, але в    даному випадку родина походила з теперішньої Білорусі) були донедавна майже невідомими. Він був єдиним офіцером розвідки Червоної армії, який мав дозволи на безпеку у проекті атомної бомби в Америці. Він любив бейсбол, судячи з усього, але зневажав Америку, свою країну народження. Його батьки також не дуже любили свою країну першого притулку. Лояльність ніколи не враховувалась.                                         

 

Один з його апологетів, які переглядали книгу про нього у 2021 році, писав: «сліпуче, захоплююче, найвчасніше відображення епохи холодної війни та нинішня спадщина ненависного антисемітизму, що спонукає шукати святині, освіти та миру».                           

 

Не можете це вигадати. Це правдива історія. Вивчіть це з різних точок зору і самі визначте, чи йдеться це про антисемітизм чи зраду. Це питання часто виникає в альтернативній реальності. Ознайомившись із фактами навколо цього зрадника, ви знайдете переважно євреїв у його когорті членів Комуністичної партії в Америці та агентів ГРУ. Чи пояснюють занепокоєння антисемітизмом, виправдовують поведінку кожного.          

 

Я неодноразово писав, що нівелюючі звинувачення в антисемітизмі не можуть бути виправданням для всіх єврейських зрад. Євреї не мають права на вбивства та зради просто тому, що існує антисемітизм. Джордж Коваль ніколи не був жертвою антисемітизму. Можливо, це були його батьки. Проте він, безумовно, був винуватцем зради. Настане час, коли фраза “антисемітизм” буде зловживати занадто часто, і вона втратить будь -який сенс. Чесно кажучи, зараз це мало значення. Коли його значення не існує або воно сприймається як належне, людство буде жаліти той факт, що воно кричало вовк так само часто і так самовольно, як це. Тим часом Джордж Коваль та багато його єврейських комуністичних агентів ГРУ, народжених в Америці, були просто зрадниками. Тут антисемітизм ні при чому.                                                           

 

25 вересня 2021 р.                                                     Аскольд С. Лозинський